Reklama

W dniu 05.11.11 odbył się III Turniej Ligowy w Pruszkowie. Dziewczęta rozpoczęły go meczem z Wilanowią. Przeciwniczki również grały rocznikiem 2000, więc mecz był dla nas dobrym miernikiem naszych możliwości. Dziewczęta zagrały doskonałe spotkanie i zdemolowały rywalki 16:2 (9:2). W meczu nie zagrały 4 podstawowe zawodniczki i to była szansa dla koleżanek, które więcej czasu spędzają na ławce. W cały meczu a zwłaszcza w II połowie przeważały w każdym elemencie. W II połowie rewelacyjnie wychodziła grała z obrotową. Tego elementu nawet jeszcze nie przerabialiśmy. Gdyby nie cała masa rzutów przekroczonych zwycięstwo byłoby jeszcze o kilkanaście bramek wyższe. Cały zespół zasługuje na pochwałę ale na szczególne wyróżnienie zasługuje Weronika Brojek, która zdobyła 10 bramek, Lena Rudnicka, która po długiej przerwie zagrała pierwszy mecz i od razu bardzo dobrze, Julita Jabłońska i Julia Zajczyk (obie czynią ogromne postępy a też dołączyły nie dawno) oraz jak zwykle Ola Jaszczak w bramce. W drugim meczu przeciwko swym starszym koleżankom niestety pomimo wszelkich starań nie udało się rzucić nawet jednej bramki. Mecz zakończył się wynikiem 0:15.

Po 3 Turniejach zespół jest na 3 miejscu w grupie z dorobkiem 4 pkt.

1. UKS Varsovia

3. SP 1 Łuków

4. Sośnica Gliwice

5. Mutka Zielonka

6. Bellator Ryjewo

7. MTS Kwidzyn

W dniach 21 - 23 października dziewczynki zagrały  w II Ogólnopolskim Turnieju w Dopiewie. Turniej był zorganizowany dla rocznika 1999 i był bardzo mocna obsadzony. Zagrało 12 zespołów w tym 5 z rocznika 2000. W meczach z zespołami starszymi nie mieliśmy najmniejszych szans i wyniki dla nas były nieistotne. To były lekcje gry. I to lekcje dobrze odrobione. Po pierwszym laniu z Lubrzą 3:25, z Ryjewem przegraliśmy 4:17 a z Gnieznem 3:17. W meczach z naszym rocznikiem wysoko pokonaliśmy Pantery Dopiewo 14:2!. W meczu o ćwierćfinał niestety ulegliśmy drużynie z Buku 7:10. Z Bellatorem Ryjewo II wygraliśmy 10:9. A w meczu o IX miejsce ulegliśmy Tuzinkowi Gniezno II 6:10. Ten ostatni mecz najlepszy w wykonaniu dziewczynek, stworzyły sobie taką ilość sytuacji rzutowych, że można by nimi obdzielić wszystkie pozostałe ich mecze. Niestety nie wykorzystanie 10 - 12 sytuacji "sam na sam" sprawiło, że skończyliśmy na miejscu 10.

Indywidualną nagrodę otrzymała Weronika Hein. na wyróżnienie jednak zasługują jeszcze: Ola Kuryłek, Ola Król, Julita Jabłońska, Karolina Karkowska. Poza tym cały zespół się pięknie integrował i widać, że w przyszłym roku będzie stanowił wielką całość któa będzie odnosiła sukcesy tak jak starsze koleżanki (zajżeć do aktualności w roczniku 1999)

Podziekowania dla wszystkich 16 dziewczynek, które dzielnie walczyły na hali w dalekim Dopiewie.

Zarządzam 2 dniową przerwę w treningach. Do zobaczenia w środę.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj6
mod_vvisit_counterWczoraj47
mod_vvisit_counterW tym tygodniu213
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień602
mod_vvisit_counterTen miesiąc1620
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1504
mod_vvisit_counterŁącznie399612