Reklama

Niestety mecz w naszym wykonaniu nie był najlepszy. Zaczęło się wprawdzie od zaciętej walki z obu stron ale tylko do 7 minuty meczu. Potem zespół z Karczewa grał na swoim poziomie a my niestety zagrałyśmy źle. Słabo na bramce spisywała się Asia Stachiewicz, a w polu znacznie poniżej swoich umiejętności i  możliwości zagrały Buczek, Skierska i Szczepanik. Nie da się wygrywać meczu nie podejmując prób rzutu na bramkę.Całkiem nieźle zagrały Janicka i Kuryłek ale też popełniły sporo błędów a tych w tym meczu z naszej strony nie brakowało.Mam nadzieję że w kolejnych meczach dziewczyny odblokują się i zagrają na miarę swoich możliwości.Wynik końcowy 15:25, do przerwy 8:14.

Bramki: Janicka -5, Kuryłek-3, Jabłońska -3, Machulska-1, Paziewska-1 Buczek -1. Szczepanik -1

W niedzielę czeka nas wyjazd na mecz ligowy do Mławy.Wyjazd będzie z Varsovii około godziny 8.00.

W niedzielę rozegrałyśmy kolejny mecz ligowy a naszym przeciwnikiem był zespół z Zielonki. Na mecz jechałyśmy w niepełnym składzie z powodu chorób kilku zawodniczek. Pomimo tego zespół zagrał dobre zawody ( zwłaszcza w pierwszej połowie), i już do przerwy wygrywałyśmy 5:15. Bardzo dobrze w całym meczy spisywały się Weronika Buczek i Ola Kuryłek, które bardzo dobrze grały zarówno w ataku jak i w obronie.Pozostałe zawodniczki także zagrały dobre spotkanie o czym świadczy mała ilość popełnionych błędów.W całym meczu można było zobaczyć kilka ładnych kontrataków jak i też akcji w ataku pozycyjnym. Druga połowa już nie stała na takim poziomie jak pierwsza ale i tak wygrałyśmy 14:26.

W niedziele 22 lutego rozegramy mecz ze znacznie trudniejszym przeciwnikiem bo z zespołem z Karczewa. Zapraszam do kibicowania- niedziela 22 luty, godzina 16.40 ul. Gwiaździsta 35. Wcześniej na hali będą rozgrywane półfinały Mistrzostw Polski Juniorek na które również zapraszam.

Bramki: Buczek-7, Kuryłek -6 , Janicka - 5, Szczepanik-2, Jabłońska-2 , Machulska- 2, Kocielnik-1,

Mecz z zespołem Varsovii II okazał się bardzo trudną przeprawą... Od początku meczu grałyśmy źle i to zwłaszcza w obronie. Do przerwy przegrywałyśmy trzema bramkami a po przerwie zespół Varsovii II uzyskał już nawet pięciobramkową przewagę.Dopiero od 40-ej minuty meczu zespół zaczął grać na swoim poziomie. Przez 10 minut przeciwnik rzucił nam tylko jedną bramkę a my trafiliśmy 7 razy i dzięki temu wygrałyśmy jedną bramką.Mecz z naszej bardzo przeciętny , niestety.... W całym meczu na pochwałę zasługują Weronika Buczek, Ola Janicka i Asia Stachiewicz.

UKS Varsovia I- UKS Varsovia II 22:21 ( 10:13)

Bramki: Buczek -7, Janicka-7, Kuryłek-4, Skierska-2, Rudnicka-2

No i startujemy.... Jutro gramy pierwszy mecz po przerwie- ul. Nowolipie 8, godzina 15.50.Naszym przeciwnikiem będzie młodszy zespół Varsovii, także zapraszam chętnych do kibicowania. Zawodniczkom przypominam że gramy w czarnych strojach.

W pierwszym tygodniu ferii treningi będą odbywały się na ul. Gwiaździstej o godzinie 12.00 - od poniedziałku do piątku oprócz środy.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj1
mod_vvisit_counterWczoraj49
mod_vvisit_counterW tym tygodniu194
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień580
mod_vvisit_counterTen miesiąc1531
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1504
mod_vvisit_counterŁącznie399523