Reklama

W kolejnym meczu II Ligi Kobiet na naszym boisku gościliśmy zespół z Łodzi.

UKS Varsovia  -  CHKS Łódź  34:24  (18:16)

Bramki:Skoczeń Patrycja-6, Choromańska Basia-5, Szybińska Karolina-2, Marzewska Joanna-5, Jackiewicz Karolina-3, Nosecka Kasia-2, Adamiec Olga-2, Sobiczewska Julita-1, Koc Patrycja-8.


Jesteśmy w gronie czterech najlepszych drużyn w Polsce! Oprócz nas awans uzyskały zespoły KPR Ruch Chorzów, MTS Kwidzyn i GTPR Vistal Gdynia. Doborowe towarzystwo, które za dwa tygodnie podzieli się medalami. Pary półfinałowe utworzą Vistal z Ruchem i Varsovia z MTS Kwidzyn. Cel minimum, który założyliśmy sobie na ten sezon został osiągnięty, ale walczymy o pełną pulę. Final Four zorganizuje w dniach 6-7 marca 2015 r. MTS Kwidzyn. Planowana jest transmisja internetowa, więc liczymy, że ściskając kciuki będziecie śledzić nasze poczynania.

Więcej o naszej drużynie na https://www.facebook.com/pages/Varsovia-1996-handball/186084798249476

Na początek II rundy II Ligi Kobiet w piłkę ręczna rozegraliśmy mecz z drużyna Uniwersytetu Warszawskiego. Po wygranej nadal zostajemy zespołem bez porażki.

UKS Varsovia  -  AZS Uniwersytet Warszawski   30:24  (16:10)

Bramki:Skoczeń Patrycja-4, Choromańska Basia-2, Mierzejewska Joanna-7, Szybińska Karolina-1, Marzewska Joanna-5, Jackiewicz Karolina-1, Adamiec Olga-3, Sobiczewska Julita-4, Koc Patrycja-3.

W zakończonym w niedzielne popołudnie turnieju ćwierćfinałowym o Mistrzostwo Polski juniorek drużyna odniosła 3 zwycięstwa, dzięki którym awansowała do grona 8 najlepszych drużyn w Polsce.

raz z nami awans uzyskała drużyna Korony Handball Kielce. Wygranie turnieju powoduje, że za dwa tygodnie będziemy organizatorem kolejnego, którego stawką będzie awans do Final Four Mistrzostw Polski.

Zmierzymy się w nim z dobrymi znajomymi z Płocka, Radomia oraz drużyną z Chorzowa. Awans uzyskają dwa najlepsze zespoły i liczymy, że będziemy jednym z nich.

Gratulacje dla zawodniczek, sztabu trenerskiego oraz kibiców, którzy w licznej grupie wspierali nas głośnym dopingiem.

 

Wyniki naszej drużyny:

Varsovia - Orlik Mielec 39-18

Varsovia - Korona Handball Kielce 21-17

Varsovia - Słupia Słupsk 23 - 21

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Varsovia

2. Korona Handball Kielce

3. Słupia Słupsk

4. Orlik Mielec

Więcej…

Więcej…

W ramach przygotowań do Mistrzostw Polski rozegraliśmy mini turniej w Tczewie. Naszymi rywalami były czołowe drużyny z województwa pomorskiego. Mimo porażki w pierwszym meczu z Mistrzem Polski: druzyną  z Kwidzyna nasz zespół zajął I miejsce.

UKS Varsovia-MKS Kwidzyn  17:21

UKS Varsovia-MKS Gdynia   25:19

UKS Varsovia-MKS Tczew   23:12

Bramki:Joanna Marzewska-1, Skoczeń Patrycja-9, Choromańska Basia-9, Julka-1, Mierzejewska Joanna-8, Jackiewicz Karolina-7, Koc Patrycja-12, Szybińska Karolina-3, Wąsowska Ania-2, Olga Adamiec-3, Brzyk Kinga-4, Parczyńska Wiktorja-3, Barczuk Dorota (bramkarz)-1, Nosecka Kasia-3

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj15
mod_vvisit_counterWczoraj145
mod_vvisit_counterW tym tygodniu242
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień406
mod_vvisit_counterTen miesiąc2055
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1504
mod_vvisit_counterŁącznie400047