Reklama

Każda zawodniczka tzn członek Klubu zobowiązana jest wypełnić i oddać deklarację członkowską.  Deklaracje pobieramy ze strony Varsovii (lewa strona ekranu w słupku UKS Varsovia - zakładka "Dla rodzica" a następnie "Deklaracja".

Większość dziewcząt deklaracje złożyła już na jesień. Pozostałe dziewczynki muszą ten dokument dostarczyć w najbliższym czasie.

Każdy członek Klubu zobowiązany jest do opłacenia składki członkowskiej (na cele statutowe). Wysokość składki w Klubie ustalona jest dla piłki ręcznej w kwocie 50 zł miesięcznie. Jednakże dziewczęta młodsze wyjątkowo płacą 25 zł miesięcznie. Składkę opłacamy dokonując przelewu na subkonto UKS/Piłka ręczna/Rocznik 2006. Słupek po lewej stronie ekranu w sekcji piłki ręcznej w roczniku 2006. Po najechaniu strzałką pasek się rozszerza do subkonta. Przy dokonywaniu przelewu pamiętamy o wpisaniu: kto wpłaca, z jakiej dyscypliny, z jakiego rocznika, za co (składka członkowska), za jaki okres (miesiąc lub kilka miesięcy). Wpłaty składki dokonujemy do 10 dnia każdego miesiąca. Uwaga! za kwiecień płacimy do końca kwietnia! W okresie wakacyjnym (lipiec, sierpień) składki nie płacimy. W przypadku nie dokonania wpłaty w terminie, otrzymacie państwo e-maila przypominającego.

1. Buty - Dziewczęta mają bezwzględny obowiązek zmiany obuwia. Powinny ćwiczyć w butach w których w ogóle nie chodzą po dworze. Buty muszą być wygodne, nie wyższe niż do kostki. Powinny być na kauczukowej podeszwie uniemożliwiającej ślizganie.

Rada: Buty są najważniejsze! Dają lub odbierają przyjemność z gry. W złych butach (śliskich) nie zrobimy zmiany kierunku ani tempa biegu. Można kupić czaderskie buty Asicsa lub Adidasa za 200 zł ale też można kupić dobre buty Kipsty w Decathlonie za 50 zł.2. Nakolanniki - Ten sprzęt nie jest obowiązkowy ale przydatny. Piłka ręczna to sport kontaktowy i często dochodzi do małych zderzeń lub upadków. Wykonujemy też dużo ćwiczeń w parterze.

Rada: Nakolanniki skutecznie chronią kolana więc warto o nich pomyśleć dla komfortu psychicznego dziecka i rodzica. Koszt w Decathlonie lub GoSporcie ok 30 zł.3. Ubiór - Dziewczęta powinny ćwiczyć w ubraniu zbliżonym do tego w jakim będą grały mecze czyli spodenki (nie spodnie) + koszulka. Spodenki to sprawa prosta. Koszulka już nie. Koszulka powinna być dopasowana rozmiarowo, nie może przypominać pidżamy ani szpanerskiego kostiumu dyskotekowego.

Rada: Dobrze byłoby gdyby dziewczęta ćwiczyły w jednakowych koszulkach. Mam jeszcze kilkanaście koszulek w tym rozmiarze w kolorach: czerwony (nadruk dwustronny niebieski), czarny (nadruk identyczny zielony). Koszulki bawełniane bardzo dobrej jakości firmy Stedman. Korzystam z usług firmy robiącej nadruki na tych koszulkach od 8 lat i jestem bardzo zadowolony. Koszulki i nadruk wytrzymują lata! Koszt koszulki 20 zł.

 

4. Piłka - Dziewczęta w trakcie treningu ćwiczą piłkami klubowymi firmy Select rozmiar 0. Jeśli ktoś pragnie kupić dziecku piłkę osobistą to bardzo proszę.

Rada: Jeśli już zdecydujemy się kupić dziecku piłkę to proponuję bezpośrednio skontaktować się ze mną. Piłek na rynku jest bardzo dużo. Na pierwszy rzut oka są podobne a jednak większość z nich w ogóle nie nadaje się do gry i treningu. Proszę też nie pompować dzieciom piłek do oporu. Piłka powinna być niedopompowana. Ceny piłek są bardzo różne. Oczywiście te za 200 zł są czaderskie i same wpadają do bramki ale można przy odrobinie szczęścia nabyć piłkę sporo tańszą np Kipsty (uwaga tylko jeden model!) nad którą trzeba będzie - żeby chciała wpadać między słupki  - popracować, ale to z korzyścią dla dziecka. Ja proponuje piłkę miękką taką jaką gramy Select do StreetHandballa. Świetnie kształtuje technikę i jednocześnie nie demoluje mieszkania.5. Płyny - Dziewczęta na każde zajęcia powinny mieć min 1 litr wody.

Rada: Najlepsza jest woda! Nie zawiera cukru więc nie chcę się jej pić więcej. Poza tym kiedy "niechcący" rozleje się na sali to odparuje. Po napojach podłoga lepi się w nieskończoność.6. Ozdoby - Na treningu można mieć na sobie tylko to co można mieć na sobie w trakcie meczu czyli NIC!

Zakazane jest: - posiadanie czegokolwiek poza napotnikiem na nadgarstku,

- posiadanie czegokolwiek wiszącego na szyi,

- posiadanie kolczyków,

- posiadanie spinek i opasek na włosach,Rada: Wszystkie rzeczy, których nie można mieć na sobie w trakcie treningu najlepiej zostawić w domu. Nie będzie lamentu z okazji zgubienia.


W tym roku organizujemy obóz w Ostródzie w terminie 17 - 28.08.16. Dziewczęta zamieszkają w internacie ZSZ przy ul. Sportowej 1. Pokoje 3 osobowe.

 

Koszt obozu wynosi 1300 zł. Płatne do dnia 10.08.16 (całość).

Konieczność wpłacenia I raty w kwocie 500 zł do 30.06.16. Wpłacamy na subkonto rocznika tam gdzie składki. Opis - imię i nazwisko, rocznik, Na cele statutowe - obóz letni w Ostródzie.

 

Karty obozowe zostaną rozdane na początku czerwca. Dziewczęta, które w trakcie obozu będą miały ważne badania sportowe to nie potrzebują wpisu lekarza rodzinnego w karcie.

Od początku kwietnia zajęcia odbywają się na hali Gimnazjum 141 przy ul. Trockiej 4

Poniedziałek 18.30 - 19.45

Środa 17.45 - 19.00

Pamiętajmy, że dziewczynki powinny być 10 min przed treningiem. Nie mogą bez trenera wchodzić na halę nawet gdy drzwi są otwarte.

W niedzielę 13.03 dziewczęta zagrają swój pierwszy turniej.

Wyjazd z Warszawy (spod SP28) o 8.45.

I mecz 10.40 z Włocławkiem

II mecz 13.10 z Białymstokiem

III mecz 14.20 z Małkinią

Zakończenie 16.10

Powrót do Warszawy ok. 17.30

20 lutego odbył się II Camp. Tym razem (i tak już pozostanie do końca) impreza odbyła się na hali przy ul. Gwiaździstej 35. Z naszego zaproszenia po raz kolejny skorzystali goście z Wyszkowa i Małkini. W Campie wzięło udział 75 dziewcząt w rocznikach 2003 - 2006.

Dziewczęta tak jak za pierwszym razem mogły bawić się handballem przy muzyce. W doskonałej atmosferze pracowaliśmy nad umiejętnościami technicznymi oraz motorycznymi. Uczestniczki miały do zrealizowania po dwa tematy. Imprezę zakończyliśmy grą.

No kolejny Camp zapraszamy 23 kwietnia również na halę przy Gwiaździstej. Na III Campie zamierzamy pobić rekord frekwencji. Staramy się, by do imprezy dołączyły kolejne szkoły z Warszawy oraz zespoły spoza stolicy.

W sobotę, 20 lutego, odbędzie się kolejny już "Varsovia Handball Academy Camp".

Więcej…

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj21
mod_vvisit_counterWczoraj145
mod_vvisit_counterW tym tygodniu248
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień406
mod_vvisit_counterTen miesiąc2061
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc1504
mod_vvisit_counterŁącznie400053