Reklama

 

Relacja w rozwinięciu :)

Czwartek, 6 lipca

Wyruszyliśmy z Warszawy jeszcze przed prezydentem Trumpem i zgodnie z planem dotarliśmy do "Słonecznego Olecka". Po obiedzie i podpisaniu regulaminów wyruszyliśmy na pierwszy trening piłkarski i krótki warsztat ze Smile Coachem.

Piątek, 7 lipca

Grafik był napięty. Rano wskoczyliśmy na deski windsurfingowe i staraliśmy się zapamiętać gdzie jest dziób, gdzie rufa, a także czym jest killwater i skąd go wziąć ;). Po plażowaniu i obiedzie, udaliśmy się szlifować technikę piłkarską przed sobotnim sparingiem z kolegami z Brylantu Bielsk Podlaski. Wieczorem obowiązkowy punkt zakupy, a że do Lewiatana jeden krok, wszystko poszło bardzo sprawnie.

Sobota, 8 lipca

Rankiem tradycyjnie windsurfing. Dzisiaj do naszych desek doczepiliśmy żagle i suneliśmy "forthewindem" po Jeziorze Oleckim.  Popołudnie to czas gry kontrolnej z Brylantem.

Niedziela, 9 lipca

Dwie gry terenowe "50"  i "Gangsterzy" wzbudziły wiele pozytywnych emocji. To miała być tylko zabawa, ale chłopcy pokazali, że rywalizacji potrzebują jak ryba wody. Na treningach było dużo gry i dużo bramek. Regenerowaliśmy się na pływalni i dylemat- pływać czy leżeć w jacuzzi ?:)

Poniedziałek, 10 lipca

Banan i wszystko jasne. Choć niektórzy chłopcy szukali etymologii tej nazwy i jednogłośnie doszli do wniosku, że banan równie dobrze mógłby być ołówkiem :) Pogoda dopisuje, windsurfing i meczom beach soccera nie ma końca. Krótka przerwa na posiłki, a w międzyczasie trening piłkarski i najsłynniejsze w Olecku lody u Harasima-wiadomo u Harasima lody prima :)

Wtorek, 11 lipca

Poranek to czas rewanżu z Brylantem. Z boiska udaliśmy się prosto na plażę by cieszyć się słońcem i wskoczyć na deski windsurfingowe.Tego dnia jeszcze odwiedziliśmy pływalnię. Zregenerowaliśmy siły, by wieczorem błysnąć kreatywnością podczas zabaw integracyjnych.

PS chłopcy powoli kończą obozową piosenkę :)

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj30
mod_vvisit_counterWczoraj46
mod_vvisit_counterW tym tygodniu128
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień384
mod_vvisit_counterTen miesiąc1042
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2208
mod_vvisit_counterŁącznie401242