W swoich pierwszych ligowych meczach udało zdobyć się 3 punkty. W pierwszym spotkaniu zremisowaliśmy z zespołem gospodarzy 16 - 16. Jak na pierwsze oficjalne spotkanie to zagraliśmy bardzo dobry mecz z faworyzowanym zespołem gospodarzy. W całym meczu przegrywaliśmy tylko raz 1 - 0. Reszta spotkania toczyła się pod nasze dyktando. Bardzo dobre wrażenie sprawiała nasza obrona, w której udało się przechwycić kilka piłek. Bardzo dobre zawody rozgrywała Matylda Kondziela, Laura Romańska i Magdalena Bednarowicz. Do odniesienia zwycięstwa zabrakło większego doświadczenia i skuteczności. 15 minut po meczu z Pruszkowem przyszło nam się zmierzyć z KS Zawkrze Mława. Dziewczyny żyły chyba jeszcze dobrym wynikiem ze Zniczem, bo podeszły do meczu na zbyt wielkim luzie. Brakowało dokładności w rozegraniu, spokoju w rozgrywaniu akcji i agresji w obronie. Na domiar złego czerwoną kartkę dostała Laura i na zmianę mieliśmy tylko jedną zawodniczkę. Pierwszą połowę przegraliśmy 5 - 4. Po zmianie stron gra wyglądała niewiele lepiej. Na szczęście w bramce bardzo dobrze spisywała się Nina Borzyszkowska, która broniła w niesamowitych okolicznościach, a w ataku prym wiodła Matylda Kondziela. Mecz wygraliśmy 10 - 9, ale najedliśmy się niezłego stracha.

Mamy trzy punkty. Biorąc pod uwagę, że tworzymy nowy zespół, dopiero się zgrywamy, a dziewczyny mają małe doświadczenie w grze należy je uznać za sukces. Kolejne mecze dopiero za dwa tygodnie. Wiemy nad czym pracować. Z dnia na dzień powinniśmy być silniejsi.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter