We wczorajszym pojedynku z WKPR Wesoła odnieśliśmy 13 zwycięstwo w 14 ligowych spotkaniach w tym sezonie. Czy pozwoli nam to zająć pierwsze miejsce w lidze okaże się po spotkaniu CHKS Łódź - MMKS Jutrzenka Płock. Mecz przyniósł wiele emocji, a zwycięstwo 25-24 narodziło się w wielkich bólach. Początek zwiastował w miarę spokojne zawody. Udało się osiągnąć 3 bramkową przewagę i może to uśpiło nasz zespół. Do 22 minuty Wesoła nie ustępowała na więcej niż 1-2 bramki i dopiero w końcowych 8 minutach pierwszej połowy meczu udało się odskoczyć na 4 bramki (14-10). Zawodziła skuteczność, wybieraliśmy złe warianty rozegrania akcji, spieszyliśmy się z rzutami kiedy sytuacja wymagała uspokojenia akcji. Po przerwie, gdy zespół Wesołej zbliżał się na 1-2 bramki wkradała się niepotrzebna nerwowość i nie mogliśmy zwiększyć dystansu. W 46 minucie był remis po 20. Od tamtej pory mecz toczył się w systemie "bramka za bramkę". Dopiero skuteczny rzut Olgi Adamiec w 57 minucie pozwolił na uzyskanie 2 bramkowego prowadzenia. Zespół gości odpowiedział jedynie jednym skutecznym trafieniem i mogliśmy cieszyć się ze zwycięstwa. Może okaże się ono jeszcze cenniejsze niż myślimy?
Dziękujemy gospodarzom hali w Siennicy, kibicom (w szczególności dziewczynom z grupy trenera Stanisława Wójcika, które w koszulkach Varsovii wspierały nasz zespół gorącym dopingiem) za wspaniałe przyjęcie. Mamy nadzieję, że mecz dostarczył fajnych wrażeń i miło spędziliście czas.
PS. Chóralne 100 lat odśpiewane przez kibiców dla jubilatki Olgi Adamiec w 20 urodziny - bezcenne.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter