Wbrew wielu opiniom udało się pokonać płocki zespół 23-22. Szkoda, że tak nisko, bo była szansa na jeszcze lepszy wynik. Stawką meczu było pierwsze miejsce przed ostatnią serią spotkań. Wiadomym było, że aby myśleć o wyprzedzeniu Jutrzenki trzeba było wygrać różnicą 6-7 bramek. Od początku mecz był bardzo wyrównany jak przystało na rywalizację dwóch najlepszych drużyn w lidze. Do 14 minuty przegrywaliśmy jednym-dwoma golami i było to ostatnie prowadzenie płockiego zespołu w tym meczu. Od tego czasu przejęliśmy inicjatywę i utrzymywaliśmy przewagę do końcowego gwizdka sędziów. W pierwszej połowie w naszych szeregach prym wiodła Joanna Mierzejewska, która zdobyła 5 bramek. Szkoda, że nie udało się wykorzystać dwóch rzutów karnych, bo trzy bramkowe (13-10) prowadzenie do przerwy mogło być jeszcze bardziej okazałe. Cieszyła bardzo dobra gra w obronie i wiara zespołu w końcowy sukces. Powtórzenie wyniku do przerwy dałoby nam awans na pierwsze miejsce w tabeli. Na początku drugiej części Jutrzenka zniwelowała stratę do jednej bramki, ale w 43 minucie udało się uzyskać 4 bramkowe prowadzenie. Niestety tylko na chwilę, bo po juniorskich błędach przy wyprowadzaniu kontrataków straciliśmy 3 gole z rzędu. Do końca spotkania zostało około 10 minut i stało się jasne, że wygrana 6 bramkami będzie bardzo trudna do osiągnięcia. Pozostała nam walka o wygranie meczu z niepokonanymi płocczankami i to się udało. Zagraliśmy dobry mecz, momentami bardzo dobry, szczególnie w obronie.

Gratulujemy zespołowi Jutrzenki wygrania dwumeczu z nami, na ewentualne gratulacje wygrania rozgrywek ligowych przyjdzie czas po ostatniej serii spotkań, bo nie zapominajmy, że nas czeka mecz z WKPR Wesoła, a do Płocka przyjedzie CHKS Łódź.
Dziękujemy kibicom naszego zespołu i kibicom gości, którzy stworzyli fajną atmosferę, choć emocje były bardzo duże.
Życzymy zawodniczce rywalek, która uległa kontuzji, żeby okazała się mniej groźna niż to wyglądało.

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter