Reklama

Po trzydniowych zmaganiach w Siemiatyczach wywalczyłyśmy awans do finałów Mistrzostw Polski Młodziczek!

Pierwszym naszym przeciwnikiem był zespół z Nowej Karczmy, który wydawał się najgroźniejszym przeciwnikiem w tej grupie.Zawodniczki jednak przystąpiły bardzo skoncentrowane i zagrały dobry mecz. Do przerwy prowadziłyśmy 11:5 a mecz zakończył się wynikiem 23:12. Kolejnego dnia zmierzyłyśmy się z dobrze nam znanym zespołem z Siemiatycz. Początek to jednak masa błędów i dużo niecelnych rzutów. Jednak pod koniec pierwszej połowy rozkręciłyśmy się aby do przerwy prowadzić 12:6 i wygrać cały mecz 28:13.

Ostatnim przeciwnikiem był zespół z Kępna , który dwa lata temu zamknął nam drogę do pierwszej czwórki w MP dzieci. Po wygraniu dwóch meczów miałyśmy już pewny awans natomiast zespół z Kępna potrzebował zwycięstwa. W pierwsze połowie cały czas prowadziło Kępno i do przerwy wygrywało 9:10. Jednak po kilku minutach drugiej połowy zaczęłyśmy grać bardzo dobrze w obronie i po kilku kontratakach wyszłyśmy na prowadzenie którego nie oddałyśmy już do końca. 19:15 dla nas i awans z pierwszego miejsca wywalczony! Wielkie brawa dla całego zespołu!!!

Bramki w całym turnieju:

Kuryłek-13, Buczek-12, Janicka-10,Reimann- 9, Skierska-6, Paziewska-6, Jabłońska-5,Kocielnik-3, Szczepanik-3, Grzenda-1, Rudnicka-1

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj22
mod_vvisit_counterWczoraj38
mod_vvisit_counterW tym tygodniu60
mod_vvisit_counterPoprzedni tydzień247
mod_vvisit_counterTen miesiąc590
mod_vvisit_counterPoprzedni miesiąc2208
mod_vvisit_counterŁącznie400790