W ostatnim czasie rozegrałyśmy dwa mecze ligowe- jeden z drużyną z Płocka i drugi z drużyną z Radzymina.

Od początku mecz był bardzo zacięty i prowadzony w szybkim tempie. Dlatego też może sędzia miał problemy z dostosowaniem się ( niestety był tylko jeden) i zauważał bardzo agresywnej gry drużyny z Płocka.Wprawdzie  niespecjalnie nam to przeszkadzało i pierwszą połowę wygraliśmy 11:9.W tej części meczu najbardziej widoczną zawodniczka była Weronika Paziewska , która zdobyła 4 bramki. Niestety w drugiej połowie ogarnęła nas niemoc rzutowa i nawet ze 100% sytuacji był problem aby pokonać dobrze dysponowaną bramkarkę z Płocka.Na dodatek na kilka minut przed końcem meczu w kontrze brutalnie została sfaulowana Ola Janicka która doznała urazu kolana i więcej na parkiecie się nie pojawiła....Końcówka meczu a właściwie ostatnie 2 minuty należały do Płocka który najpierw wyszedł na prowadzenie aby dorzucić kolejne dwie bramki i zwyciężyć 18:21.

Bramki: Paziewska- 5, Kuryłek-3, Janicka-2, Skierska-2, Buczek-2, Jabłońska-2, Szczepanik-1, Machulska-1.

Jeszcze przed Świętami , w czwartek 2 kwietnia rozegrałyśmy mecz z Radzyminem. W meczu nie mogła zagrać kontuzjowana Janicka i Rudnicka ( od jakieś czasu walczy z urazem kolana), ale reszta stawiła się na meczu w komplecie. Początek w naszym wykonaniu był dość udany ale niestety w miarę upływu czasu grałyśmy coraz słabiej.... Natomiast zespół z Radzymina zagrał bardzo dobre zawody i to one do przerwy prowadziły 14:15.Druga połowa to pokaz dość marnej skuteczności rzutowej z obu stron. Pierwsza bramka padła dopiero w siódmej minucie po przerwie.....Mecz był bardzo zacięty ale to zespół z Radzymina cały czas był na prowadzeniu i dopiero w 47 minucie meczu wyszłyśmy na pierwsze prowadzenie. Jednak przeciwnik wcale się nie poddawał i na 45 sekund przed końcem na tablicy był remis. W ostatnich sekundach to my byłyśmy przy piłce. Po akcji rzut karny wywalczyła Julita Jabłońska a karnego wykorzystała Ola Kuryłek... Jeszcze Radzymin próbował przeprowadzić akcję ale już nie starczyło na to czasu. W meczu bardzo dobrze zagrała Weronika Paziewska która zdobyła  8 bramek. Tak więc po zaciętym meczu wygrałyśmy 25:24 i zagramy W PÓŁFINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI W DNIACH 8-10 MAJ!!!!  Gratuluję całemu zespołowi! W tą niedzielę czeka nas ostatni mecz ligowy z Ciechanowem- gramy tam o 10.00 więc wyjazd będzie ok.7.30.

Bramki: Paziewska-8, Kuryłek-6, Buczek-3, Skierska-3, Szczepanik-2,Koc-Toczyska-2, Jabłońska-1

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter